قوانین و مقررات

شرایط گارانتی و تعویض

 به اطلاع مشتریان محترم می رساند ، شرایط گارانتی و تعویض محصولات وب سایت پرفکت هوم بصورت زیر می باشد:

شرایط گارانتی و تعویض محصولات 

درصورت مغایرت کالای ارسال شده با سفارش ثبت شده این کالا بدون هزینه تعویض خواهد شد.

در صورت ایراد داشتن کاربردی محصول، پس از تماس با دفتر شرکت و انجام مشاوره در خصوص محصول و اثبات ایراد محصول، شرکت در خصوص تعویض آن اقدام لازم را انجام خواهد داد.

در صورت تغییر نظر مشتری و تصمیم به تعویض محصول(سلیقه ای) ، تعویض با هزینه مشتری امکان پذیر است.

قابل توجه: تعویض محصول فقط به شرطی انجام می شود که محصول در شرایط نو باشد و مواردی مانند کاغذ داخل محصول ، برچسب، دفترچه، و جعبه و … سالم و موجود باشند.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی پرفکت هوم مسئولیتی را در قبال حمل و نقل نمی پذیرد.

روش های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پاسارگاد در سایت پرفکت هوم و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت غیر اینترنتی مشتریان محترم می توانند با انتخاب این گزینه پرداخت خود را پس از تایید مسئول فروش و با هماهنگی وی انجام دهند

– واریز به حساب (شماره حساب) :

 مشتریان محترم در صورت انتخاب شیوه پرداخت غیراینترنتی و ثبت سفارش خود،می توانند پس از تایید سفارش توسط  مسئول فروش و هماهنگی با وی نسبت به واریز وجه سفارش به شماره حساب بانک آینده به شماره شبای IR52-062-000000-0203695019009 بنام (سید محمد امین افجهء ) اقدام فرمایند و سپس مراتب را از طریق سایت و همچنین شماره تلفن ۵۵۳۳۰۱۴۲-۰۲۱  در وقت کاری فروشگاه اینترنتی پرفکت هوم اطلاع دهند

توجه :   کلیه سفارشات در صورت عدم پرداخت طی ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش بصورت خودکار باطل خواهند شد. ساعات کاری وب سایت پرفکت هوم به جز تعطیلات رسمی کشور ، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۹:۳۰ صبح لغایت ۱۷ میباشد. شایان ذکر است تایید کلیه سفارشات که پرداخت آنها غیر اینترنتی می باشد، حداکثر تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش در وقت کاری وب سایت انجام خواهد شد و در صورت ثبت سفارش در ساعات غیرکاری یا روزهای تعطیل ، نهایتا تا ظهر روز کاری بعد رسیدگی و هماهنگی با مشتری بصورت تلفنی انجام خواهد شد.

رعایت حریم خصوصی

ما متعهد می شویم که حریم خصوصی بازدید کنندگان از وب سایت مان را همانند مشتریان فعلی، محترم شمرده و از آنها محافظت نماییم.

ما وب سایت مان را برای بازدیدکنندگان به گونه ای طراحی کرده ایم که همه بتوانند بدون معرفی خودشان یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی از سایت بازدید نمایند.

شما می توانید اطلاعات شخصی خود (هر گونه اطلاعاتی که با آن شناخته می شوید و امکان ارتباط با شما را فراهم می کند) را هنگام خرید یا ثبت نام در سایت با آسودگی خاطر در اختیارمان بگذارید و اطمینان حاصل نمائید که این اطلاعات فقط به عنوان پشتوانه ای برای ارتباط  با شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت. 

ما چه نوع اطلاعاتی را هنگام خرید از شما درخواست می کنیم؟

وقتی شما درخواست سفارش محصولات را می دهید، اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط با خودتان را در اختیار ما قرار می دهید، اطلاعات ارتباطی شامل نام، آدرس و شماره تلفن شماست، اطلاعات پرداخت شما در صورت پرداخت آنلاین، توسط بانک مربوطه پردازش می شود و در اختیار ما قرار نمی گیرند. تا زمانیکه شما یکی از مشتریان پرفکت هوم هستید، ما اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم. 

ما چگونه اطلاعاتی که هنگام خرید داده اید را استفاده می کنیم؟

ما از اطلاعات ارتباطی که شما برایمان فراهم می کنید برای ارائه سرویسهای خریداری شده به خودتان استفاده می کنیم. این وب سایت هم چنین می تواند از اطلاعات مشتری برای ارائه اطلاعاتی در مورد سیستم یا محصولات به روز شده و یا تغییرات روی داده در سایت و محصولات استفاده کند. در صورت ارسال هرگونه سفارش بر روی وب سایت شرکت، شما می پذیرید که ما بر اساس موارد ذکر شده در این اظهارنامه، از اطلاعات شما استفاده کنیم.

روش های ارسال سفارش

پرفکت هوم در روز هایی که به عنوان تعطیل رسمی کشور اعلام می شوند تعطیل بوده و ارسال سفارشات مربوط به آن روز به روزهای بعد موکول میگردد.

در روزهای عادی ٬ سفارشات مطابق با رویه عادی ارسال می شوند. در زمان های ویژه مانند روزهای شلوغ آخر سال و زمان های مشابه٬ امکان دارد سفارشات با کمی تاخیر ارسال شوند که این امری طبیعی است.

ارسال سفارشات تهران :

در تهران سفارشات با پیک موتوری و در صورت بالا بودن حجم با وانت یک روز پس از ثبت سفارش ارسال میشوند.

هزینه ارسال سفارشات تهران در صورتی که خرید٬ بالاتر از ۸۰۰ هزار تومان باشد٬ رایگان است. در غیر این صورت هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.

ارسال سفارشات دیگر شهرها :

باربری : سفارش شما در همان روز تایید سفارش به باربری تحویل داده میشود و هزینه ارسال در مقصد دریافت می شود.

تیپاکس : سفارش شما یک روز بعد از تایید سفارش به تیپاکس تحویل داده می شود.

لازم به ذکر است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور تحویل دهنده سفارش کنترل شود.

توجه : نظر به اینکه بدلیل شرایط موجود ٬ موجودی اعلام شده سایت در خصوص رنگ اجناس ممکن است بروز نباشد. لذا پرفکت هوم متعهد است در صورت موجود نبودن رنگ درخواستی شما تمام وجه پرداخت شده توسط شما را تا حداکثر ۲۴ ساعت پس از پرداخت مسترد نماید.

ارسال سفارشات محصولات برقی گروه پاکشوما :

محصولات گروه پاکشوما از برندهای : پاکشوما، کندی ، کورال ، زیرووات ، آکس ، کروپ ، دکستر ، اسماری، میدآ و جنرال ادمیرال توسط شرکت پاک سرویس نصب و ارسال میگردد.

زمان تحویل این سفارشات ۳ تا ۶ روز پس از ثبت و پرداخت سفارش می باشد. هزینه ارسال محصولات گروه پاکشوما در تهران رایگان و در دیگر استان ها تا ترمینال باربری آن شهر رایگان و از باربری تا مقصد به عهده مشتری است.

توجه : 

در صورت داشتن هرگونه انتقاد ٬ پیشنهاد و یا شکایات به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و نظرات خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

0