معرفی ظروف نگهدارنده گلس لاک

برند گلس لاک نماینده کره جنوبی در زمینه ظروف نگهدارنده درب دار است.

ظروف نگهدارنده گلس لاک به همان اندازه که شفاف هستند تمیز نیز هستند و به همان اندازه که مستحکم هستند ، امن نیز هستند.

بعد از حدود ۴ سال عملیات تحقیق و توسعه توسط شرکت SGC در کشور کره جنوبی ظروف گلس لاک به مرحله تولید رسید که این ظروف از شیشه های تمپرد (Tempered) ساخته شده اند و دارای درب ۴ قفل هستند.

چون ظروف نگهدارنده گلس لاک ۱۰۰٪ از شیشه طبیعی ساخته شده اند ، بو و رنگ نمی گیرند. همچنین شما میتوانید ظروف گلس لاک را در ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و فریزر قرار دهید و حتی بعضی از مدل ها را می توانید در فر نیز قرار دهید.

( برای مشاهده ظروف قابل استفاده در فر روی این لینک کلیک کنید.)

محصولات گلس لاک دوستدار محیط زیست بوده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

شایان ذکر است که از سال ۲۰۰۵ تا کنون ، برند گلس لاک محبوب ترین برند در زمینه ظروف نگهدارنده در کره جنوبی و در دنیا بوده است.

برای مشاهده دسته بندی ظروف گلس لاک روی لینک کلیک کنید.

برخی ویژگی های ظروف نگهدارنده گلس لاک :

استحکام :

گلس لاک اولین برند کره ای است که ظروف نگهدارنده شیشه ای مقاوم در برابر دما را تولید کرده است. این ظروف در حالت کلی دمای منفی ۲۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۱۲۰ درجه سانتی گراد را تحمل میکنند که در برخی مدل ها نیز تا دمای ۲۳۰ درجه سانتی گراد قابل تحمل است.

پاکیزگی :

چون این ظروف از شیشه ساخته شده اند به راحتی تمیز شده و بو و رنگ غذا را به خود جذب نمی کنند.

سلامتی :

با توجه به تفاوت جنس این ظروف نسبت به ظروف پلاستیکی که در اثر افزایش دما تغییر ماهیت می دهند و مواد مضر وارد غذا می کنند، این ظروف کاملا سالم هستند و آسیبی به بدن یا طبیعت وارد نمی کنند.

تنوع :

ظروف نگهدارنده شیشه ای گلس لاک تنوع فوق العاده ای در ابعاد ، مدل ، رنگ و ویژگی دارند

استفاده و مراقبت

قبل از استفاده

ظرف را به صورت کامل با مواد شوینده ملایم بشویید ، آب گرفته و خشک کنید. در طی چند استفاده اول ، ممکن است شما با خارج شدن واشر مواجه شوید یا باز کردن درب آن به دلیل عملکرد ۱۰۰٪ ضد نفوذ هوا دشوار باشد. این نقص محصول نیست.

تمیز کردن

ماشین ظرفشویی را در درجه حساس / کم حرارت برای جلوگیری از آسیب قرار دهید.

هنگام شستن با دست ، برای حفظ وضوح و درخشش شیشه گلس لاک ، از سیم ظرفشویی یا پد های تمیز کننده زبر استفاده نکنید.

واشرهای سیلیکونی درب ها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت لزوم از تمیزکاری خارج شوند. اگر می خواهید زیر واشر را تمیز کنید ، می توانید از یک چاقوی کره استفاده کنید و به آرامی لبه های واشر را حلقه کنید و سیلیکون را از لبه خارج کنید. لطفاً ملایم باشید زیرا آنها بسیار حساس هستند و به راحتی سوراخ یا پاره می شوند. بعد از آزاد کردن آنها ، واشر را زیر آب گرم بشویید و واشر و درب ها را قبل از قرار دادن دوباره در جای اصلی ، در هوا خشک کنید. دقیقاً مانند سایر وسایل آشپزخانه ، قبل از قرار دادن در کابینت ، این وسیله باید کاملاً خشک شود. اگر اینگونه نباشد ، احتمال رشد کپک را افزایش می دهید.

واشر درب گلس لاک

احتیاط!

  • مستقیم روی آتش قرار ندهید.
  • در استفاده از مایکروویو زیاد ظرف را پر نکنید.
  • در حین استفاده از مایکروویو درب ظرف را قفل نگه ندارید. ممکن است باعث افزایش فشار در ظرف شود.
  • ضربه یا خراش مکرر ظرف ممکن است باعث شکستگی ظرف شود.
  • هنگام ذخیره ظروف شیشه ای ، ظروف شیشه ای را روی هم جمع نکنید ، مگر اینکه ظروف مدل لانه ای باشند که بتوان آنها را داخل هم قرار داد.
  • هنگامی که مواد غذایی در فریزر نگهداری می شوند ، ممکن است  منبسط شوند و در صورت پر شدن بیش از حد باعث شکسته شدن احتمالی ظرف شوند. ظرفیت پیشنهادی کمتر از ۷۰٪ سطح کامل است.
  • برای مدلهای قابل استفاده در فر (Oven Safe) ، مستقیماً از فریزر به داخل فر قرار ندهید. تغییر درجه حرارت شدید ممکن است باعث شکستگی شود. بگذارید ظرف قبل از قرار دادن در فر گرم شده، در دمای اتاق بماند.
  • همه شیشه ها امکان شکستن دارند. لطفاً قبل از استفاده مراقب باشید.

ظروف تگهدارنده گلس لاک سری فر

محصولات گلس لاک شامل دسته بندی های متنوعی هستند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. در قسمت های بعد بلاگ درباره دسته بندی های این ظروف بیشتر توضیح خواهیم داد….

نظر بدهید

0