معرفی ظروف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ

معرفی ظروف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ

 همان طور که در شناخت ظروف نگهدارنده گلس لاک گفته شد،این ظروف به همان اندازه که شفاف هستند تمیز نیز هستند و به همان اندازه که مستحکم هستند ، امن نیز هستند.برای معرفی ظروف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ نیز می توان گفت، این ظروف را همانند سایر ظروف گلس لاک هم می توان در ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و فریزر قرار داد و هم می توان سری استریپ را به جهت Oven Safe بودن در فر قرار داد.

یخچال-مایکروویو-ماشین ظرف شویی-فر SAFE

برخی از ویژگی های ظروف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ :

این ظروف بر خلاف سایر شیشه ها و ظرف های گلس لاک بدنه ای صاف نداشته و روی شیشه آن شیار هایی وجود دارد که وجه تمایز آن با دیگر ظروف گلس لاک می باشد.

شیار های ظرف شیشه ای گلس لاک سری استریپمعرفی ظروف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ

استحکام :

این ظروف تحمل دما از منفی ۲۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۲۳۰ درجه سانتی گراد را دارد.

پاکیزگی :

چون این ظروف از شیشه ساخته شده اند به راحتی تمیز شده و بو و رنگ غذا را به خود جذب نمی کنند.

سلامتی :

با توجه به تفاوت جنس این ظروف نسبت به ظروف پلاستیکی که در اثر افزایش دما تغییر ماهیت می دهند و مواد مضر وارد غذا می کنند، این ظروف کاملا سالم هستند و آسیبی به بدن یا طبیعت وارد نمی کنند.

تنوع :

ظروف نگهدارنده شیشه ای گلس لاک سری استریپ در حجم و شکل های گوناگونی موجود می باشد

استفاده و مراقبت

قبل از استفاده

ظرف را به صورت کامل با مواد شوینده ملایم بشویید ، آب گرفته و خشک کنید. در طی چند استفاده اول ، ممکن است شما با خارج شدن واشر مواجه شوید یا باز کردن درب آن به دلیل عملکرد ۱۰۰٪ ضد نفوذ هوا دشوار باشد. این نقص محصول نیست.

ظرف نگهدارنده گلس لاک سری استریپظرف نگهدارنده گلس لاک سری استریپ

تمیز کردن

ماشین ظرفشویی را در درجه حساس / کم حرارت برای جلوگیری از آسیب قرار دهید.

هنگام شستن با دست ، برای حفظ وضوح و درخشش شیشه گلس لاک ، از سیم ظرفشویی یا پد های تمیز کننده زبر استفاده نکنید. واشرهای سیلیکونی درب ها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت لزوم از تمیزکاری خارج شوند. اگر می خواهید زیر واشر را تمیز کنید ، می توانید از یک چاقوی کره استفاده کنید و به آرامی لبه های واشر را حلقه کنید و سیلیکون را از لبه خارج کنید. لطفاً ملایم باشید زیرا آنها بسیار حساس هستند و به راحتی سوراخ یا پاره می شوند. بعد از آزاد کردن آنها ، واشر را زیر آب گرم بشویید و واشر و درب ها را قبل از قرار دادن دوباره در جای اصلی ، در هوا خشک کنید. دقیقاً مانند سایر وسایل آشپزخانه ، قبل از قرار دادن در کابینت ، این وسیله باید کاملاً خشک شود. اگر اینگونه نباشد ، احتمال رشد کپک را افزایش می دهید.

واشر سیلیکونی به همراه درب پلاستیکی گلس لاک سری استریپ

احتیاط!

  • مستقیم روی آتش قرار ندهید.
  • در استفاده از مایکروویو زیاد ظرف را پر نکنید.
  • در حین استفاده از مایکروویو درب ظرف را قفل نگه ندارید. ممکن است باعث افزایش فشار در ظرف شود.
  • در استفاده از فر درب ظرف را کنار گذاشته و ظرف شیشه ای را در داخل فر قرار دهید.
  • ضربه یا خراش مکرر ظرف ممکن است باعث شکستگی ظرف شود.
  • هنگام ذخیره ظروف شیشه ای ، ظروف شیشه ای را روی هم جمع نکنید ، مگر اینکه ظروف مدل لانه ای باشند که بتوان آنها را داخل هم قرار داد.
  • هنگامی که مواد غذایی در فریزر نگهداری می شوند ، ممکن است منبسط شوند و در صورت پر شدن بیش از حد باعث شکسته شدن احتمالی ظرف شوند. ظرفیت پیشنهادی کمتر از ۷۰٪ سطح کامل است.
  • برای مدلهای قابل استفاده در فر (Oven Safe) مثل سری استریب ، مستقیماً از فریزر به داخل فر قرار ندهید. تغییر درجه حرارت شدید ممکن است باعث شکستگی شود. بگذارید ظرف قبل از قرار دادن در فر گرم شده، در دمای اتاق بماند.
  • همه شیشه ها امکان شکستن دارند. لطفاً قبل از استفاده مراقب باشید.

محصولات گلس لاک دوستدار محیط زیست بوده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

 

نظر بدهید

0